ההצלחה שלך עם נשים.

דון ז'ואן

צוות דון ג’ואן

 

ניקולס

Nickמאמן אישי לדייטים. בתשע השנים האחרונות למד את סודות המשיכה והתקשורת הבין אישית ופיתח וסגנון ייחודי משלו. ניקולס התחיל בתור בחור ביישן ללא כישורים חברתיים, אבל הוא החליט לא לוותר. לאחר המון שנים של ניסוי וטעייה, המון הצלחות וכשלונות, ניקולס עבר מהפך בחייו.

את הידע הרב שרכש מעביר ניקולס באימונים אישיים שבהם תקבלו את כל הכלים כדי להגיע לזוגיות, לשפר תקשורת בין אישית, ללמוד לאלתר, להתגבר על פחדים ולהתחיל לחיות ממקום של שפע.

ניקולס אינו מאמין בקיומו של כשלון, וכאחד שהאמונות המנחות שלו צמחו ועיצבו את חייו תמיד ישכיל לראות כל דבר שלילי באור שונה ויהפוך כל חוויה לכוח מניע אל ההצלחה.


פז

Pazפז אושרן – מנחה להתפתחות והעצמה אישית, נלפיסט ומאמן אישי.

התחיל את דרכו ב-2004 מרפואה סינית והמשיך להוליזם ואימון אישי. שידר ברדיו קול ישראל בתוכנית משלו להעצמה אישית.

מאסטר ב-NLP מטעם ריצ’ארד בנדלר (מפתח השיטה) כמו-כן, פז מרצה בכיר בתחומים אלו והוא מעביר סדנאות רבות לשיפור הביטחון והעולם הפנימי.

בדון ז’ואן פז מעביר אימון אישי לשינוי פנימי, בניית בטחון עצמי, שיפור סגנון חיים, העלת מצב הרוח, מוטיבציה, הערכה עצמית, שפת גוף, טון דיבור ועוד…


דיאנה

Anon1מאמנת אישית לדייטים ובניית זוגיות, דיאנה תצא איתך לדייט ותתן לך פידבק וביקורת בסוף הדייט, היא תלמד אותך להיות שנון, ומצליח.


מיקי

Anon3מהמדריכים הוותיקים בארץ, עוסק בנושא משנת 2003 .

מיקי קפדן, דרשן וחוצפן אם אתם רוצים ללמוד אצל מיקי תתכוננו למדריך אחראי שבא לעשות לכם כיף בזמן ההדרכה, אדם שנותן הצעות מעשיות ורואה את מה שאתם מפספסים.

אבל לא מוותר אפילו קצת, ולא מרשה לכם לוותר לעצמכם.


גל

Anon3גילה את התחום לפני כשנתיים ומאז נהיה מודע לדרכים המגוונות אשר קיימות ולמד לאורך השנים טכניקות לשיפור הביטחון עצמי, גל אחראי ומאמין ביחס אישי ויעבור איתך שלב שלב בתהליך הגשמת המטרות שלך.


עומרי

Anon3עומרי, התחתן לפני כשנתיים מאז הוא הפסיק להעביר שעורים מעשיים ונותן יעוץ לשמירת זוגיות, לפני שהתחתן היה עומרי בין המפרוסמים בארץ בזכות כתיבת מאמרים רבים אשר תרמו רבות למתחילים ואף מתקדמים.

לעומרי סגנון מעורב אשר משלב גישות שונות ואף דברים ששכלל ופיתח בעצמו על מנת לתת מענה לכל בעיה או עקבה בתהליך ההיכרות מתחילתו ועד הגשמת המטרה המיוחלת.


סניה

Seniaסניה, התחיל את דרכו כטבעי וגילה על התחום בשנת 2007 דרך כתיבת תסריט על הנושא. הוא ניסה את השיטות שלמד ופיתח שיטות חדשות משלו, במסגרת חקר התחום. על השיטות הוא כתב בבלוג שלו, שלימים הפך לבלוג הכי פופולארי בישראל עם מעל 2,400 מנויים ומעל 3 מליון צפיות.

הוא מנסה לפשט דברים כמה שיותר כדי שכל אחד יוכל להבין את החומר.

המוטו שלו: לא תרגלת, לא למדת. מי שרק קורא ולא מתרגל את החומר כראוי, עדיין לא יודע את החומר.


אניה

בקרוב…


אלעד

בקרוב…


אליס

בקרוב…


לירון

בקרוב…


  • ©כל הזכויות שמורות לדון ג‘ואן 2014
  • Design By Nave Martziano
  • בניית אתרים   -