בוגרים מספרים

הקורס נתן לי זריקת ביטחון מטורפת, לימד אותי איך להרגיש בנוח בנעליים שלי בלי לנסות להיות מישהו אחר, איך להתחיל עם אישה וגם לכבד אותה (בלי לנסות להוריד לה ביטחון וכל מיני שטויות שמלמדים בקורסים אחרים), והכי חשוב סיימתי אותו כשאני יוצא עם שתי נשים שמתאימות לי בול! רק הייתי צריך לבחור אחת מהן, והיום אנחנו בזוגיות מדהימה (מעל שנה)

אלמוג

התוכנית של דון זואן מאוד יסודית ומכוונת אישית, זכיתי מהם ליחס חם דואג ואישי, הדרכה צמודה והכוונה, ואולי הכי חשוב גם נזיפה ואיפוס כשצריך, התוכנית עזרה לי להתפתח אישית ולהבין את הטעויות שלי, ושהטעות הכי חמורה זה לא להיות עצמי, בעזרתם פיתחתי ביטחון אישי ולמדתי לאמין ביכולות שלי באמת, הם עזרו לי להתפתח בכל תחומי החיים, שמו דגש על פיתוח אישי, לא הפסיקו לדחוף קדימה, בזכותם הצלחתי ליפטר מהמשקולות שהכבידו עלי, והם פשוט שידרגו אותי מכל בחינה

 

דימה

איפה שיש רצון, שמה תמצא הדרך, ותכלס, השאר עליכם. בקורס אתם תלמדו כיצד עליכם להשתפר ולהתעלות על עצמכם על מנת להגיע לאיפה שאתם מכוונים את המטרות שלכם, כי בסופו של יום, בין אם תרצו או לא, הכל מתחבר.
תרשמו ואל תוותרו לעצמכם
ונ.ב. – דיר באלק אם לא תכינו ש"ב אצל גל 😉

 

סלביק

פניתי לניקולס ב 2017, חבר המליץ לי לעשות את זה, בעקבות זה שסיימתי קשר זוגי. באותה תקופה עברתי להיות עצמאי, זה היה נהדר כלכלית אבל קשה מאוד חברתית. רציתי לחזור ליצור תקשורת טובה עם המין השני ובכלל לשפר את התקשורת שלי לרמה הגבוה ביותר. מה שקרה, אחרי תקופה קצרה יחסית עם ניקולס וגל הענק, הגשמתי את כל מה שהצבתי לעצמי כמטרות, תרגלתי תקשורת עם אנשים ונשים בעיקר סיטוציה של ליצור כימיה בצורה מהירה, תקשורת מקדמת, ביטחון עצמי וביטחון בשליטה בסטואציה, אלתור, הובלה של שיחה, ועוד דברים רבים. שמח שיש אנשים כמוכם שאוהבים לעשות את מה שהם עושים ועושים את זה בצורה מקצועיות, עם המון ניסיון וסבלנות. אתם השראה!!

יוסי כ.

היום שאני נשוי ומאושר עם אישה מקסימה ואב לשחר שכבר הגיע לגיל 3 הבנתי כמה הקורס הזה נתן לי, לפעמים אני מסתכל אחורה רק כדי להעריך ולהוקיר את הדרך שעברתי ואת כל הצוות שליווה אותי להצלחה הזאת שבעבר רק העזתי לפנטז עליה תודה לכם על ההזדמנות לפרוץ קדימה ולהפוך את הפנטזיה למציאות

חיים