ההצלחה שלך עם נשים.

דון ז'ואן

אודות

DonJuan הינה קבוצה של אנשים בעלי חזון, אשר מאמינים שאין דבר העומד בפני הרצון ואין דבר שלא ניתן ללמוד. אנו מעבירים סדנאות ייחודיות בתחום התקשורת הבין-מינית, עם דגש על לימוד חומר תיאורטי מקיף והשמתו בבוחן המציאות, שכן אין חכם כבעל ניסיון. החלטנו להעביר את הידע לכם- כל אחד אשר רוצה להשתפר בתחום, ולהשיג מהחיים בדיוק את מה שמגיע לו.

ריכזנו שנים של ניסוי וטעייה לתוך תקופת לימודים קצרה ואינטנסיבית מאוד, בסדנאות מקיפות הכוללות ידע תיאורטי והתנסות מעשית רחבת היקף.

מי אני?

Profileקוראים לי ניקולס. חקרתי את נושא הקשר בין המינים במשך שנים, לומד ומנתח את כל הידע התיאורטי הקיים בתחום, בעודי חוקר ומיישם את לימודי ב”שטח”. במשך שנים יצאתי כמעט כל יום לשעות רבות של ניסוי וטעייה, בהם שברתי גבולות והתגברתי על מגבלות ופחדים, יישמתי ובדקתי את כל האספקטים האפשריים של התיאוריות הרבות הקיימות בתחום, עד שלאחר שנים של עשייה, שיפור עצמי הפך לחלק ממני, טבעי כמו נשימה.

אחרי תקופת לימודים של שנים, כשאורח חיים שכזה הפך לשגרה וכבר שכחתי ממי שהייתי פעם, מצאתי את עצמי מוקף בגברים, צעירים ומבוגרים כאחד, שרצו ללמוד ולהשתפר בתחום התקשורת הבין מינית. הם המטירו עליי שאלות וטענות, וכהרגלי נתתי לכל אחד תשובות, בטוח שזה מה שיעזור להם. מסתבר שטעיתי.

גיליתי שאין תחליף לחוויה המעשית, וכל תשובה שנתתי הייתה מבוססת על הרעיון שלאותו אדם יש שפת גוף נכונה, מנטאליות מתאימה, ספונטאניות וכריזמה, יכולת ליזום שיחות, הכישרון לפלרטט- כל התכונות אשר רכשתי במשך השנים, ולקחתי כמובן מאליו. גיליתי שלרוב האנשים אין התכונות הללו, וידעתי מניסיון אישי שניתן ללמוד אותן.

החלטתי לרכז את הידע אותו רכשתי במשך שנים, במספר סדנאות אותן העברתי זה מכבר למאות תלמידים, עם הצלחה מעל ומעבר למצופה.

 

הסדנאות בחברת דון-ז’ואן הן הסדנאות המתקדמות ביותר, הנובעות מתוצאות ממשיות בשטח והסקת מסקנות ממאות תלמידים מרוצים, כאשר כל תיאוריה וטכניקה נבדקה עשרות ומאות פעמים על ידי ועל ידי תלמידי, ורק הטכניקות המוצלחות ביותר שרדו את הסלקציה.

החברה שלנו מורכבת ממקצוענים בכל תחום – מרצים למשחק, אופנה, שפת גוף, ריקוד, מאמנים אישיים, מומחים ב-NLP ועוד. ריבוי המומחים שלנו נותנים מענה לכל אספקט אפשרי במהלך תהליך שיפור העצמי, ודוחפים אותך להצלחה בדרכך החדשה.

שיעור היכרות- חינם, ללא כל התחייבות!

שיעור ההיכרות הוא מפגש אחד על אחד עם מדריך מקצועי. במפגש אנו מכירים אותך ואת הנושאים המעניינים אותך, מציגים את עצמנו ואת תכני הקורסים השונים, מתאימים תוכנית אימונים אישית, ובמקרה הצורך גם מדגימים “בשטח”.

נשמע מפתה? זה לא הכל – לפרטים נוספים צור קשר

  • ©כל הזכויות שמורות לדון ג‘ואן 2014
  • Design By Nave Martziano
  • בניית אתרים   -