אודות דון ז'ואן

דון ז'ואן הינה קבוצה של אנשים אשר יודעים, שהדבר שהופך בן אדם למושך זה לא הכסף, התואר או הגובה שלו אלה התקשורת הבין אישית שלו. סוד ההצלחה עם אנשים בכלל והכרויות בפרט מתחיל מיכולות תקשורתיות טובות. תקשורת בין אישית זה כמו שריר שרוב האנשים לא יודעים איך לפתח ולשפר. לא הגיע הזמן?

 

 

 

לכל אדם יש 2 גרסאות, הגרסה שהוא חיי בה והגרסה שהוא רוצה להיות.

דמיין איך זה לחיות שבוע כמי שאתה רוצה להיות, איך זה מרגיש?

אנחנו מובילים אותך אישית צעד אחרי צעד להפוך למי שאתה רוצה להיות, לתמיד.

 

אנו מעבירים סדנאות ייחודיות בתקשורת מושכת ושיפור עצמי.

 

 

מה אנחנו עושים בתכלס?

  • מציאת זוגיות – אנחנו נוביל אותך לזוגיות/חתונה
  • התגברות על פחדים – פחד ליזום, פחד מאינטימיות, פחד מסיטואציות חברתיות 
  • שיפור בטחון עצמי, דימוי עצמי, ערך עצמי ומודעות עצמית!
  • קישורי שיחה – תרכוש את היכולת לאלתר ולהביא את מי שאתה לידי ביטוי באופן מושך
  • פלרטוט וטקסטינג – תדע לפלרלטט ולהוסיף פלפל לכל שיחה שתבחר

מי אני

קוראים לי ניקולס, בגיל 16 מצאתי את עצמי במקום רע בחיים. הרגשתי לבד, וגם הייתי לבד, לא היו לי כישורים חברתיים ולא ידעתי ליצור חברויות. לא היה לי אומץ ליזום, הרגשתי נחות. 

אמרתי לעצמי "למה אני לא כמו כולם" "למה קשה לי". 

היום אני מבין שהרבה אנשים מרגישים ככה ולא הייתי לבד. אבל אז הכל נראה רע וללא עתיד. 

 

במקרה נתקלתי במאמר על קשר עין. המאמר הסביר למה זה חשוב להסתכל לאנשים בעיניים, ובסוף הוא הציע משימה – לשמור על קשר עין עם אנשים. החלטתי שאני עושה את המשימה. וגיליתי שאני לא מסוגל ליישר מבט. 

אחרי כשבוע שבמהלכו ניסיתי ליישר מבט. הצלחתי. זה היה לפני 16 שנה אבל אני זוכר עד היום, את המיקום המדוייק שבו זה קרה. קרה שם משהו גדול יותר. הבנתי שהיה משהו שלא יכולתי לעשות. ועכשיו אני יכול. השתפרתי, השתנתי, הבנתי שאם אמשיך לשפר את עצמי אני יוכל לשנות את החיים שלי.

ומשם התחלתי את הדרך שלי להצלחה.

חקרתי את נושא התקשרות הבין אישית ויחסים במשך שנים, יצאתי מאיזור הנוחות שברתי גבולות והתגברתי על מגבלות ופחדים. ובסוף הגעתי למקום שטוב לי בו. 

אחרי שהצלחתי הבנתי שאם אני יכול, כל אחד יכול. 

החלטתי לאחד את המאמנים הכי טובים בישראל תחת קורת גג אחת – דון ז'ואן ותחת שליחות אחת – לאפשר לכל אדם לממש את את עצמו, למצוא זוגיות, לאהוב ולהיות נאהב, לחיות מתוך שפע!

בדון ז'ואן, החלטנו לרכז את הידע אותו רכשנו במשך שנים, במספר סדנאות אותן העברנו לאלפי תלמידים, עם הצלחה מעל ומעבר למצופה.

הסדנאות בחברת דון-ז’ואן הן המקדמות ביותר בישראל מזה עשור, הנובעות מהצלחות ממשיות במציאות והסקת מסקנות מאלפי תלמידים מרוצים.

החברה שלנו מורכבת ממקצוענים בכל תחום – מרצים למשחק, אופנה, שפת גוף, ריקוד, מאמנים אישיים, מומחים ב-NLP ועוד. ריבוי המומחים שלנו נותנים מענה לכל אספקט אפשרי במהלך תהליך שיפור העצמי, ודוחפים אותך להצלחה בדרכך החדשה.

הצוות שלנו

גל
מנהל מקצועי, מדריך ראשי, מדריך מעשי, מאמן אישי עסקי
מדריך ומאמן מהבולטים בתחום. בעל ותק של למעלה מ-10 שנים
בוגר לימודי קואצ'ינג במכללת coachme בשיטת system coach
בעל תעודת NLP PRACTITIONER
מאמן אישי ומרצה בתחום עסקי, זוגי והבין אישי.
מלווה יזמים ומפתח עסקית ארגונים
בעל תואר בשיווק מערכות מידע
מומחה בשפת גוף וסגנונות תקשורת
גל פיתח עשרות מודלים בתחום התקשורת והוא מביא איתו אנרגיות שאי אפשר לתאר במילים
אוריה
צלם ומדריך
אוריה צלם מקצועי ומדריך תקשורת בין אישית, אוריה הוא ההוכחה לכך שאתה יכול להיות מי שאתה בדיוק, בפשטות, צניעות ועדין להצליח בזכות יכולות תקשורת ו-"סטייל" אישי שלא משאיר אף אחד בסביבה אדיש. מומחה בתקשורת מושכת. בנה מודלים בתבניות חשיבה וסגנונות תקשורת.
ניקולס
מאמן אישי לדייטים ותקשורת בין אישית
מאמן אישי לדייטים. ב11 השנים האחרונות למד את סודות המשיכה והתקשורת הבין אישית ופיתח וסגנון ייחודי משלו. ניקולס התחיל בתור בחור ביישן ללא כישורים חברתיים, אבל הוא החליט לא לוותר. לאחר המון שנים של ניסוי וטעייה, המון הצלחות וכשלונות, ניקולס עבר מהפך בחייו. את הידע הרב שרכש מעביר ניקולס באימונים אישיים שבהם תקבלו את כל הכלים כדי להגיע לזוגיות, לשפר תקשורת בין אישית, ללמוד לאלתר, להתגבר על פחדים ולהתחיל לחיות ממקום של שפע. ניקולס אינו מאמין בקיומו של כשלון, וכאחד שהאמונות המנחות שלו צמחו ועיצבו את חייו תמיד ישכיל לראות כל דבר שלילי באור שונה ויהפוך כל חוויה לכוח מניע אל ההצלחה.

שיעור היכרות- חינם, ללא כל התחייבות!

שיעור ההיכרות הוא מפגש אחד על אחד עם מדריך מקצועי. במפגש אנו מכירים אותך ואת הנושאים המעניינים אותך, מציגים את עצמנו ואת תכני הקורסים השונים, מתאימים תוכנית אימונים אישית, עונים על שאלות ואתה גם מקבל תוכנית עבודה שתוכל ליישם אחרי המפגש.

נשמע טוב? זה לא הכל…

לפרטים נוספים מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם